6SVPS220M
6SVPS220M Panasonic Electronic Components
AAB8000C232.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 161 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.22 A @ 100 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 161 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.22 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVPS220M 6SVPS220M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C232.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6SVPS220M 6SVPS220M Виробник : Panasonic AAB8000C232-1131435.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6.3volt 220uF 22mohm 8x7mm OSCON