6SVQP100M
6SVQP100M Panasonic Electronic Components
AAB8000C225.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.81 A @ 100 kHz
на замовлення 17000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 90.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.81 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVQP100M 6SVQP100M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C225.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6SVQP100M 6SVQP100M Виробник : Panasonic AAB8000C225.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 6v 100uf 6.3x5.9mm