6SVQP220M
6SVQP220M Panasonic Electronic Components
SVQP_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD
на замовлення 1850 шт:
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 6.3volt 220uF 10mohm 8x7mm OSCON.
Інші пропозиції 6SVQP220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6SVQP220M 6SVQP220M Виробник : Panasonic Electronic Components SVQP_Series.pdf Description: CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD
6SVQP220M 6SVQP220M Виробник : Panasonic AAB8000C225-1131349.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 6.3volt 220uF 10mohm 8x7mm OSCON