6TAE220M
6TAE220M Panasonic
AAA8000C40-931406.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 220uF 25m POSCAP AEC-Q200
на замовлення 2337 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6TAE220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TAE220M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C40.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917