6THB220ML
6THB220ML Panasonic Electronic Components
AAA8000C71.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 4003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.114" (2.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6THB220ML 6THB220ML Виробник : Panasonic AAA8000C71.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volt 220uF 40mohm 734328 POSCAP
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
6THB220ML 6THB220ML Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C71.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V