6THB330M
6THB330M Panasonic Electronic Components
AAA8000C71.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 1546 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D4, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6THB330M 6THB330M Виробник : Panasonic AAA8000C71-968014.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volt 330uF 40mohm 734338 POSCAP
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
6THB330M 6THB330M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C71.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V