6TPB220MTL
6TPB220MTL PANASONIC
670
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 6TPB220MTL - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.05 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.05ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.75A
Produktpalette: POSCAP TPB Series
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPB220MTL - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.05 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.05ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1.75A, Produktpalette: POSCAP TPB Series, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPB220MTL 6TPB220MTL Виробник : PANASONIC AAA8000C65.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 220uF; 6.3VDC; 1750mA; SMD; ±20%; 50mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: 7.3x4.3x2.8mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TPB
Operating current: 1.75A
Impedance: 50mΩ
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
6TPB220MTL 6TPB220MTL Виробник : PANASONIC 670 Description: PANASONIC - 6TPB220MTL - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.05 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.75A
Hersteller-Größencode: D3L
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 112 шт:
Мінімальне замовлення: 7
6TPB220MTL 6TPB220MTL Виробник : Panasonic Electronic Components 670 Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
6TPB220MTL 6TPB220MTL Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPB Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 220uF 20% ESR 50mOhm