6TPB330ML
6TPB330ML Panasonic
aaa8000c65.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D3L CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.04 Ohm 105°C T/R
на замовлення 6156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 214
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPB330ML 6TPB330ML Виробник : Panasonic aaa8000c65.pdf Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D3L CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.04 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 143
6TPB330ML 6TPB330ML Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPB330ML Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 3
6TPB330ML 6TPB330ML Виробник : Panasonic 6TPB330ML Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 330uF ESR 40mohm
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 85
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V