6TPC150M
6TPC150M Panasonic Electronic Components
6TPC150M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPC150M 6TPC150M Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPC150M Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6TPC150M 6TPC150M Виробник : Panasonic AAA8000C68-1145299.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 150uF ESR 40mohm