6TPC47MB
6TPC47MB Panasonic
AAA8000C68-1145299.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 47uF ESR 70mohm
на замовлення 12521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6TPC47MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPC47MB 6TPC47MB Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPC47MB Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411