6TPE100MI
6TPE100MI PANASONIC
4423906.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 6TPE100MI - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, D2E, 0.018 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
hazardous: false
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.8A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: D2E
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPE100MI - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, D2E, 0.018 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], hazardous: false, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 2.8A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: D2E, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE100MI 6TPE100MI Виробник : PANASONIC 4423906.pdf Description: PANASONIC - 6TPE100MI - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, D2E, 0.018 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.8mm
hazardous: false
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.8A
Hersteller-Größencode: D2E
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
6TPE100MI 6TPE100MI Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPE100MI Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 532 шт:
Мінімальне замовлення: 4
6TPE100MI 6TPE100MI Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 100uF ESR 18mohm
Мінімальне замовлення: 4
Produkthöhe: 1.8mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Produktlänge: 7.3mm
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.8A
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
Мінімальне замовлення: 8
6TPE100MI 6TPE100MI Виробник : PANASONIC 6TPE150MI.PDF Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 100uF; 6.3VDC; 2800mA; SMD
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Body dimensions: 7.3x4.3x1.8mm
Impedance: 18mΩ
Operating current: 2.8A
Operating voltage: 6.3V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Manufacturer series: POSCAP TPE
Type of capacitor: tantalum-polymer
Kind of capacitor: low ESR
на замовлення 25 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V