6TPE100MWB
6TPE100MWB Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPE100MWB - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, B2, 0.04 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.04ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1.3A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: B2, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE100MWB 6TPE100MWB Виробник : PANASONIC 4423906.pdf Description: PANASONIC - 6TPE100MWB - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, B2, 0.04 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.04ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.3A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: B2
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
6TPE100MWB 6TPE100MWB Виробник : PANASONIC 638 Description: PANASONIC - 6TPE100MWB - Tantal-Polymer-Kondensator, 100 µF, ± 20%, 6.3 V, B2, 0.04 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.3A
Hersteller-Größencode: B2
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 11
6TPE100MWB 6TPE100MWB Виробник : Panasonic Electronic Components 638 Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 4
6TPE100MWB 6TPE100MWB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPE Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 100uF 20% ESR 40mOhm