6TPE150MI
6TPE150MI Panasonic Electronic Components
6TPE150MI
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE150MI 6TPE150MI Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPE150MI Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
6TPE150MI 6TPE150MI Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 150uF ESR 18mohm