6TPE220M
6TPE220M Panasonic Electronic Components
6TPE220M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPE220M - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 1.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 2.4A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE220M 6TPE220M Виробник : PANASONIC PANA-S-A0017472511-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 6TPE220M - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.4A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
6TPE220M 6TPE220M Виробник : Panasonic 6TPE220M Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 220uF ESR 25mohm
Мінімальне замовлення: 3
6TPE220M 6TPE220M Виробник : PANASONIC 6TPE150MI.PDF Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 220uF; 6.3VDC; 2400mA; SMD
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: 7.3x4.3x1.8mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TPE
Operating current: 2.4A
Impedance: 25mΩ
Kind of capacitor: low ESR
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.4A
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 7
6TPE220M 6TPE220M Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPE220M Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V