6TPE330MFL
6TPE330MFL Panasonic Electronic Components
6TPE330MFL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE330MFL 6TPE330MFL Виробник : Panasonic aaa8000c36.pdf Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.015 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 128
6TPE330MFL 6TPE330MFL Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPE330MFL Description: CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 2
6TPE330MFL 6TPE330MFL Виробник : Panasonic 6TPE330MFL Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 330uF ESR 15mohm
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 61
Мінімальне замовлення: 4