6TPE470MAZU
6TPE470MAZU Panasonic
aaa8000c36.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 470uF 6.3VDC D15E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 7343 0.035 Ohm 105°C T/R
на замовлення 2060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 194
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D15E, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE470MAZU 6TPE470MAZU Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPE470MAZU Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D15E
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
6TPE470MAZU 6TPE470MAZU Виробник : Panasonic aaa8000c36.pdf Cap Tant Polymer 470uF 6.3VDC D15E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 7343 0.035 Ohm 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 250
6TPE470MAZU 6TPE470MAZU Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 470uF ESR 35mohm
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D15E
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 2
6TPE470MAZU Виробник : Panasonic Electronic Components TPE_Panasonic.pdf Конденсатор танталовий низькоімпедансний smd, С = 470 мкФ, U, В = 6,3, Точн., % = 20, ESR, Ом = 0,035, Розм = E (D15E), Тексп, °C = -55...+105,... Група товару: Конденсатори Корпус: E (D15E) Од. вим: шт