6TPE470MZ
6TPE470MZ Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPE470MZ - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 6.3 V, D4, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 3.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 2.5A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: D4, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPE470MZ 6TPE470MZ Виробник : PANASONIC 4423906.pdf Description: PANASONIC - 6TPE470MZ - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 6.3 V, D4, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.5A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: D4
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
6TPE470MZ 6TPE470MZ Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPE Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 470uF 20% ESR 35mOhm
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 2.5A
Hersteller-Größencode: D4
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 5
6TPE470MZ 6TPE470MZ Виробник : Panasonic Electronic Components 638 Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V