6TPF220M5L
6TPF220M5L Panasonic Electronic Components
6TPF220M5L
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 12500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPF220M5L - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 5000 µohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5000µohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 6.1A, Produktpalette: POSCAP TPF Series, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPF220M5L 6TPF220M5L Виробник : Panasonic AAA8000C38-947334.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 220uF ESR 5mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
6TPF220M5L 6TPF220M5L Виробник : PANASONIC AAA8000C38.pdf Description: PANASONIC - 6TPF220M5L - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.005 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.005ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 6.1A
Produktpalette: POSCAP TPF Series
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: To Be Advised
6TPF220M5L 6TPF220M5L Виробник : Panasonic Electronic Components 6TPF220M5L Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 2
6TPF220M5L 6TPF220M5L Виробник : PANASONIC PANA-S-A0017472523-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 6TPF220M5L - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 5000 µohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5000µohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 6.1A
Hersteller-Größencode: D3L
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 100
6TPF220M5L 6TPF220M5L Виробник : PANASONIC AAA8000C38.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 220uF; 6.3VDC; 6100mA; SMD
Mounting: SMD
Kind of capacitor: low ESR
Type of capacitor: tantalum-polymer
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 220µF
Body dimensions: 2.8x7.3x4.3mm
Impedance: 5mΩ
Tolerance: ±20%
Operating current: 6.1A
Operating voltage: 6.3V DC
Service life: 2000h
Manufacturer series: POSCAP TPF
на замовлення 25 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Produkthöhe: 2.8mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
Produktlänge: 7.3mm
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 6.1A
Produktbreite: 4.3mm