6TPF220M6L
6TPF220M6L PANASONIC
2R5TPF680ML.PDF
Виробник: PANASONIC
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 220uF; 6.3VDC; 5550mA; SMD; ±20%; 6mΩ
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 6.3V DC
Body dimensions: 7.3x4.3x2.8mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TPF
Operating current: 5.55A
Impedance: 6mΩ
на замовлення 44 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPF220M6L - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.006 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.006ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 5.55A, Produktpalette: POSCAP TPF, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPF220M6L 6TPF220M6L Виробник : Panasonic Electronic Components 643 Description: CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2460 шт:
Кількість Ціна
6TPF220M6L 6TPF220M6L Виробник : PANASONIC PANA-S-A0013040958-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 6TPF220M6L - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, D3L, 0.006 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.006ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 5.55A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 5.55A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D3L
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Мінімальне замовлення: 10
6TPF220M6L 6TPF220M6L Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPF Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 220uF 20% ESR 6mOhm
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V