6TPG100M
6TPG100M Panasonic Electronic Components
AAA8000C32.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B1G
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 22500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B1G, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPG100M 6TPG100M Виробник : Panasonic AAA8000C32-944243.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 100uF ESR 70mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
6TPG100M 6TPG100M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C32.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1G
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V