6TPG150M
6TPG150M Panasonic
aaa8000c32.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC B15G CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.4mm) SMD 3528-15 0.07 Ohm 105°C T/R
на замовлення 1403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 286
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPG150M - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 1.4mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1A, Produktpalette: POSCAP TPG Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPG150M 6TPG150M Виробник : Panasonic aaa8000c32.pdf Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC B15G CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.4mm) SMD 3528-15 0.07 Ohm 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Мінімальне замовлення: 500
6TPG150M 6TPG150M Виробник : Panasonic AAA8000C32-944243.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 150uF ESR 70mohm
на замовлення 32 шт:
Мінімальне замовлення: 3
6TPG150M 6TPG150M Виробник : PANASONIC AAA8000C32.pdf Description: PANASONIC - 6TPG150M - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B, 0.07 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.4mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1A
Produktpalette: POSCAP TPG Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 7 шт:
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 1.4mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1A
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
6TPG150M 6TPG150M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C32.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B15G
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B15G
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V