6TPG150MZG
6TPG150MZG Panasonic
aaa8000c32.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC B15G CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.4mm) SMD 3528-15 0.035 Ohm 105°C T/R
на замовлення 623 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 280
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B15G, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPG150MZG 6TPG150MZG Виробник : Panasonic aaa8000c32.pdf Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC B15G CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.4mm) SMD 3528-15 0.035 Ohm 105°C T/R
на замовлення 623 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 185
6TPG150MZG 6TPG150MZG Виробник : Panasonic AAA8000C32-944243.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3volts 150uF ESR 35mohm
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 500
6TPG150MZG 6TPG150MZG Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C32.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B15G
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 263 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B15G
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V