6TPH100MABC
6TPH100MABC Panasonic
AAA8000C30-1077271.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 100uf 85C T=1.4mm POSCAP
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції 6TPH100MABC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPH100MABC 6TPH100MABC Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V