6TPS150MUD
6TPS150MUD PANASONIC
3122620.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 6TPS150MUD - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.03 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.03ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.4A
Produktpalette: POSCAP TPS Series
Hersteller-Größencode: B1S
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1083 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPS150MUD - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.03 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.03ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1.4A, Produktpalette: POSCAP TPS Series, Hersteller-Größencode: B1S, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPS150MUD 6TPS150MUD Виробник : PANASONIC 3122620.pdf Description: PANASONIC - 6TPS150MUD - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.03 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.4A
Hersteller-Größencode: B1S
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
6TPS150MUD 6TPS150MUD Виробник : Panasonic Electronic Components 181585 Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B1S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 394 шт:
Мінімальне замовлення: 4
6TPS150MUD 6TPS150MUD Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPS Series) 073020.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF 20% 30mOhm 1400mA
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1S
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V