6TPS150MZD
6TPS150MZD Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B1S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 6TPS150MZD - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.035 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1.25A, Produktpalette: POSCAP TPS Series, Hersteller-Größencode: B1S, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPS150MZD 6TPS150MZD Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPS Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3VDC 150uF 20% ESR 35mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
6TPS150MZD 6TPS150MZD Виробник : PANASONIC PANA-S-A0013040939-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 6TPS150MZD - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.035 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.25A
Produktpalette: POSCAP TPS Series
Hersteller-Größencode: B1S
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 88 шт:
Мінімальне замовлення: 7
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.25A
Hersteller-Größencode: B1S
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 88 шт:
6TPS150MZD 6TPS150MZD Виробник : Panasonic Electronic Components 181585 Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B1S
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V