6TPU150MBI
6TPU150MBI Panasonic Electronic Components
AAA8000C28.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
на замовлення 4323 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 150uF ESR 100mohm.
Інші пропозиції 6TPU150MBI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPU150MBI 6TPU150MBI Виробник : Panasonic AAA8000C28-944329.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 150uF ESR 100mohm
6TPU150MBI 6TPU150MBI Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C28.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411