6TPU33MSK Panasonic
AAA8000C28-944329.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 33uF ESR 150mohm
на замовлення 1797 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6TPU33MSK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TPU33MSK 6TPU33MSK Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C28.pdf Description: CAP TANT POLY 33UF 6.3V
товару немає в наявності