6TVE150M Panasonic
AAA8000C42-931418.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3VDC 150uF 25m POSCAP AEC-Q200
на замовлення 1838 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 6TVE150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6TVE150M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C42.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917