6WWV-30-008
6WWV-30-008 TE Connectivity
pgurl_product-3-796608-5.pdf
Виробник: TE Connectivity
Conn Barrier Strip 30 POS 9.53mm Wire Wrap ST Panel Mount 25A/Contact Package
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук