7.2WFNHO160 Eaton Bussmann
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE 7.2KV 160AMP 3" MOTOR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 7.2WFNHO160
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7.2WFNHO160 Виробник : Bussmann / Eaton eton_s_a0002230315_1-2264520.pdf Specialty Fuses 7.2KV 160A M/S 1240A