Продукція > SR PASSIVES > 7.3728M-49S-SR
7.3728M-49S-SR
7.3728M-49S-SR SR PASSIVES
HC-49S.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 7.3728MHz; ±30ppm; 20pF; THT; HC49-S
Case: HC49-S
Type of resonator: quartz
Mounting: THT
Operating temperature: -20...70°C
Capacitance: 20pF
Power: 0.1mW
Body dimensions: 11.05x3.5x4.7mm
Terminal pitch: 4.88mm
Resonator tolerance: ±30ppm
Frequency stability: ±30ppm
Frequency: 7.3728MHz
на замовлення 407 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT quartz crystals, Description: Resonator: quartz; 7.3728MHz; ±30ppm; 20pF; THT; HC49-S, Case: HC49-S, Type of resonator: quartz, Mounting: THT, Operating temperature: -20...70°C, Capacitance: 20pF, Power: 0.1mW, Body dimensions: 11.05x3.5x4.7mm, Terminal pitch: 4.88mm, Resonator tolerance: ±30ppm, Frequency stability: ±30ppm, Frequency: 7.3728MHz.
Інші пропозиції 7.3728M-49S-SR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7.3728M-49S-SR 7.3728MHz; ±30ppm; 20pF; THT; HC49-S Трансформаторы