Продукція > OMEGA > 70A-1-220V
70A-1-220V
70A-1-220V Omega
70A_ALARM.pdf
Виробник: Omega
Description: AUDIBLE ALARM ANNUNCIATOR (BUZZE
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm)
Mounting Type: Panel Mount
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL): 95dB
Input Type: AC
Operating Mode: Single Tone
Technology: Piezo
Termination: Screw Terminals
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Voltage - Rated: 120 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUDIBLE ALARM ANNUNCIATOR (BUZZE, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.125" Dia (28.58mm), Mounting Type: Panel Mount, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 65°C, Sound Pressure Level (SPL): 95dB, Input Type: AC, Operating Mode: Single Tone, Technology: Piezo, Termination: Screw Terminals, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Voltage - Rated: 120 V.