71M-250-32-NL
71M-250-32-NL 3M Electronic Specialty
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 22-18 .250 MLE DISC
на замовлення 3040 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FULLY NYLON INSULATED BUTTED SEA, Packaging: Bulk, Gender: Male, Contact Finish: Tin, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 18-22 AWG, Insulation: Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.950" (24.13mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.032" (0.81mm), Tab Width: 0.250" (6.35mm), Contact Material: Copper, ETP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
71M-250-32-NL 71M-250-32-NL Виробник : 3M Description: 3M - 71M-250-32-NL - MALE DISCONNECT, 6.35MM, 22-18AWG, RED
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Leiterstärke (AWG), max.: 18AWG
Leiterstärke (AWG), min.: 22AWG
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
71M-250-32-NL Виробник : 3M Description: FULLY NYLON INSULATED BUTTED SEA
Contact Finish: Tin
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 18-22 AWG
Insulation: Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.950" (24.13mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.032" (0.81mm)
Tab Width: 0.250" (6.35mm)