72M-250-32-NL
72M-250-32-NL 3M Electronic Specialty
3M_09-13-2024_3M_Terminals, Kits, Tools.PDF
Виробник: 3M Electronic Specialty
Terminals 16-14 .250 MLE DISC
на замовлення 3650 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FULLY NYLON INSULATED BUTTED SEA, Packaging: Bulk, Gender: Male, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 14-16 AWG, Insulation: Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.950" (24.13mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.032" (0.81mm), Tab Width: 0.250" (6.35mm), Contact Material: Copper, ETP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
72-M250-32-NL 72-M250-32-NL Виробник : 3M 667982.pdf Description: 3M - 72-M250-32-NL - MALE DISCONNECT, 6.35MM, 16-14AWG, BLUE
tariffCode: 85369010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Leiterstärke (AWG), max.: 14AWG
Leiterstärke (AWG), min.: 16AWG
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 62 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
72M-250-32-NL Виробник : 3M Description: FULLY NYLON INSULATED BUTTED SEA
Packaging: Bulk
Gender: Male
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 14-16 AWG
Insulation: Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.950" (24.13mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.032" (0.81mm)
Tab Width: 0.250" (6.35mm)