72SXE100M
72SXE100M Panasonic
Panasonic_10-27-2024_Capacitor-(SXE-Series).pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 72VDC 100uF 20% 28mOhm 980mA
на замовлення 316 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук