72SXV100M
72SXV100M Panasonic
Panasonic_10-27-2024_Capacitor-OSCON-(SXV Series).pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 72VDC 100uF 20% 28mOhm 980mA
на замовлення 663 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук