74271221S
74271221S Würth Elektronik
74271221S.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: FERRITE CORE 270 OHM HINGED
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Material: 4W620
Length: 1.661" (42.20mm)
Type: Round
Design: Hinged (Snap On), Key Required
Impedance @ Frequency: 270Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
Outer Dimension: 1.323" W x 1.161" H (33.60mm x 29.50mm)
Part Status: Active
на замовлення 1023 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WURTH ELEKTRONIK - 74271221S - Klappferrit, 10.5 mm, 1 MHz, 1 GHz, 270 ohm, WE-STAR-TEC Series, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: 1MHz, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Kabeldurchmesser: 10.5mm, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 1GHz, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Impedanz: 270ohm, usEccn: EAR99, Produktpalette: WE-STAR-TEC Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74271221S 74271221S Виробник : Wurth Elektronik 74271221S.pdf Ferrite Clamp On Cores STAR-TEC Snap Black 25MHz 151Ohm
Кількість Ціна
74271221S 74271221S Виробник : WURTH ELEKTRONIK 74271221S.pdf Description: WURTH ELEKTRONIK - 74271221S - Klappferrit, 10.5 mm, 1 MHz, 1 GHz, 270 ohm, WE-STAR-TEC Series
tariffCode: 85049011
Frequenz, min.: 1MHz
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Kabeldurchmesser: 10.5mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 1GHz
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Impedanz: 270ohm