74271722S
74271722S WURTH ELEKTRONIK
74271722S.pdf
Виробник: WURTH ELEKTRONIK
Description: WURTH ELEKTRONIK - 74271722S - Klappferrit, 12.5 mm, 270 ohm, WE-STAR-FIX Series
tariffCode: 85049011
Frequenz, min.: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Kabeldurchmesser: 12.5mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: -
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Impedanz: 270ohm
usEccn: EAR99
Produktpalette: WE-STAR-FIX Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WURTH ELEKTRONIK - 74271722S - Klappferrit, 12.5 mm, 270 ohm, WE-STAR-FIX Series, tariffCode: 85049011, Frequenz, min.: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Kabeldurchmesser: 12.5mm, euEccn: NLR, Frequenz, max.: -, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Impedanz: 270ohm, usEccn: EAR99, Produktpalette: WE-STAR-FIX Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції 74271722S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74271722S Виробник : Wurth Elektronik 74271722S-1720354.pdf Ferrite Clamp On Cores STAR-FIX Snap 100MHz 270Ohm Black
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Material: 4W620
Length: 1.382" L (35.10mm)
Type: Round
Design: Hinged (Snap On), Key Required
Inner Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)