7490100111B
7490100111B Würth Elektronik
7490100111B.pdf
Виробник: Würth Elektronik
Description: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.490" L x 0.355" W (12.45mm x 9.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Transformer Type: LAN 100 Base-TX
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 650
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.490" L x 0.355" W (12.45mm x 9.02mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Transformer Type: LAN 100 Base-TX, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1:1, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount