74AC240SC
74AC240SC ON Semiconductor
74ac240d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Buffer/Line Driver 8-CH Inverting 3-ST 20-Pin SOIC W Tube
на замовлення 845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 675
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - 74AC240SC - Puffer / Leitungstreiber, 74AC240, 2V bis 6V, SOIC-20, Logik-IC-Sockelnummer: 74240, Logik-IC-Familie: 74AC, Bauform - Logikbaustein: SOIC, Betriebstemperatur, min.: -40, Versorgungsspannung, min.: 2, Logikfamilie / Sockelnummer: 74AC240, Logikbaustein: Puffer, invertierend, Anzahl der Pins: 20, Produktpalette: -, Versorgungsspannung, max.: 6, Betriebstemperatur, max.: 85, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 845 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 710
Мінімальне замовлення: 710
74AC240SC 74AC240SC Виробник : Fairchild Semiconductor ONSM-S-A0003585128-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC BUFFER INVERTING 6V 20-SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2V ~ 6V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
Мінімальне замовлення: 375
на замовлення 8 шт:
74AC240SC 74AC240SC Виробник : ONSEMI 2304085.pdf Description: ONSEMI - 74AC240SC - Puffer / Leitungstreiber, 74AC240, 2V bis 6V, SOIC-20
Logik-IC-Sockelnummer: 74240
Logik-IC-Familie: 74AC
Bauform - Logikbaustein: SOIC
Betriebstemperatur, min.: -40
Versorgungsspannung, min.: 2
Logikfamilie / Sockelnummer: 74AC240
Logikbaustein: Puffer, invertierend
Anzahl der Pins: 20
Produktpalette: -
Versorgungsspannung, max.: 6
Betriebstemperatur, max.: 85
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 6 шт:
на замовлення 498 шт:
74AC240SC 74AC240SC Виробник : onsemi 74ac240-d.pdf Description: IC BUFFER INVERTING 6V 20-SOIC
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 2V ~ 6V
Number of Bits per Element: 4