Продукція > NEXPERIA USA INC. > 74HC4852D-Q100,118
74HC4852D-Q100,118
74HC4852D-Q100,118 Nexperia USA Inc.
74HC_HCT4852_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: IC SWITCH SP4T X 2 195OHM 16SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 195Ohm
Supplier Device Package: 16-SO
Voltage - Supply, Single (V+): 2V ~ 6V
Switch Circuit: SP4T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 39ns, 78ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 10pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC SWITCH SP4T X 2 195OHM 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 195Ohm, Supplier Device Package: 16-SO, Voltage - Supply, Single (V+): 2V ~ 6V, Switch Circuit: SP4T, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 4:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 3Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 39ns, 78ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 10pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 2, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74HC4852D-Q100,118 74HC4852D-Q100,118 Виробник : Nexperia USA Inc. 74HC_HCT4852_Q100.pdf Description: IC SWITCH SP4T X 2 195OHM 16SO
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 16-SO
Switch Circuit: SP4T