74HCT4067BQ-Q100J
74HCT4067BQ-Q100J Nexperia USA Inc.
74HC_HCT4067_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: IC MUX 16:1 120OHM 24DHVQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 120Ohm
-3db Bandwidth: 100MHz
Supplier Device Package: 24-DHVQFN (5.5x3.5)
Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 65ns, 60ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 800nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX 16:1 120OHM 24DHVQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 120Ohm, -3db Bandwidth: 100MHz, Supplier Device Package: 24-DHVQFN (5.5x3.5), Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 65ns, 60ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 800nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
74HCT4067BQ-Q100J 74HCT4067BQ-Q100J Виробник : Nexperia USA Inc. 74HC_HCT4067_Q100.pdf Description: IC MUX 16:1 120OHM 24DHVQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 100MHz