74HCT4067PW-Q100J
74HCT4067PW-Q100J Nexperia USA Inc.
74HC_HCT4067_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: IC MUX 16:1 120OHM 24TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 120Ohm
-3db Bandwidth: 100MHz
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 65ns, 60ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 800nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX 16:1 120OHM 24TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 120Ohm, -3db Bandwidth: 100MHz, Supplier Device Package: 24-TSSOP, Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 16:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 65ns, 60ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 800nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74HCT4067PW-Q100J 74HCT4067PW-Q100J Виробник : Nexperia USA Inc. 74HC_HCT4067_Q100.pdf Description: IC MUX 16:1 120OHM 24TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 100MHz