74HCT4351D-Q100J
74HCT4351D-Q100J Nexperia USA Inc.
74HC_HCT4351_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: 74HCT4351D-Q100/SOT163/SO20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 120Ohm
-3db Bandwidth: 170MHz
Supplier Device Package: 20-SO
Voltage - Supply, Single (V+): 2V ~ 5.5V, 4.5V ~ 10V
Switch Circuit: SP8T
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 6Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 60ns, 55ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 3.5pF