Продукція > NEXPERIA USA INC. > 74HCT4851D-Q100,11
74HCT4851D-Q100,11
74HCT4851D-Q100,11 Nexperia USA Inc.
74HC_HCT4851_Q100.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: IC MUX 8:1 210OHM 16SO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 210Ohm
Supplier Device Package: 16-SO
Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1
Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2Ohm
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 25ns, 80ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 10pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MUX 8:1 210OHM 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), On-State Resistance (Max): 210Ohm, Supplier Device Package: 16-SO, Voltage - Supply, Single (V+): 4.5V ~ 5.5V, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 8:1, Channel-to-Channel Matching (ΔRon): 2Ohm, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 25ns, 80ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 10pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 100nA, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74HCT4851D-Q100,11 74HCT4851D-Q100,11 Виробник : Nexperia USA Inc. 74HC_HCT4851_Q100.pdf Description: IC MUX 8:1 210OHM 16SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 16-SO