Продукція > NEXPERIA > 74LVC240AD,112
74LVC240AD,112
74LVC240AD,112 NEXPERIA
74LVC240A.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - 74LVC240AD,112 - LEVEL SHIFTERS
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 1854 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SO, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.6V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SO, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74LVC240AD,112 74LVC240AD,112 Виробник : Nexperia USA Inc. 74LVC240A.pdf Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SO
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 421
Мінімальне замовлення: 586
Мінімальне замовлення: 586
на замовлення 629 шт:
на замовлення 762 шт:
Packaging: Tube
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4
Supplier Device Package: 20-SO
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Tube
товару немає в наявності
74LVC240AD,112 74LVC240AD,112 Виробник : Nexperia 74LVC240A-1541838.pdf Buffers & Line Drivers 3.3V OCTAL 3-S BUF INV