74LVC240ADB,118
74LVC240ADB,118 Nexperia USA Inc.
74LVC240A.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: FUNC, 4 BIT, INVERTED OUTPUT, CM
Packaging: Bulk
на замовлення 15948 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 641
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.6V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SSOP, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 891
на замовлення 948 шт:
Мінімальне замовлення: 891
74LVC240ADB,118 74LVC240ADB,118 Виробник : Nexperia USA Inc. 74LVC240A.pdf Description: IC BUFFER INVERTING 3.6V 20-SSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.6V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SSOP
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
74LVC240ADB,118 74LVC240ADB,118 Виробник : Nexperia 74LVC240A-1389029.pdf Buffers & Line Drivers 3.3V OCTAL 3-S BUF