Продукція > NEXPERIA > 74LVC2G3157DP-Q10J
74LVC2G3157DP-Q10J
74LVC2G3157DP-Q10J NEXPERIA
2818233.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - 74LVC2G3157DP-Q10J - ANALOGUE SW, SPDT, -40 TO 125DEG C
tariffCode: 85423990
IC-Funktion: Analoger Schalter, analoger Multiplexer/Demultiplexer
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
Versorgungsspannung: 1.65V bis 5.5V
Einschaltwiderstand, max.: 195ohm
Einschaltwiderstand, typ.: 6.2ohm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Multiplexer/Demultiplexer-Konfiguration: 2:1
Schalterkonfiguration: SPDT
euEccn: NLR
Stromversorgung: Einfache Versorgung
Anzahl der Pins: 10Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Schnittstellen: -
Durchlasswiderstand, max.: 195ohm
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2753 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - 74LVC2G3157DP-Q10J - ANALOGUE SW, SPDT, -40 TO 125DEG C, tariffCode: 85423990, IC-Funktion: Analoger Schalter, analoger Multiplexer/Demultiplexer, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, Versorgungsspannung: 1.65V bis 5.5V, Einschaltwiderstand, max.: 195ohm, Einschaltwiderstand, typ.: 6.2ohm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q100, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Anzahl der Kanäle: 2Kanäle, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Multiplexer/Demultiplexer-Konfiguration: 2:1, Schalterkonfiguration: SPDT, euEccn: NLR, Stromversorgung: Einfache Versorgung, Anzahl der Pins: 10Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Schnittstellen: -, Durchlasswiderstand, max.: 195ohm, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 381
Мінімальне замовлення: 305
Мінімальне замовлення: 8
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
Schalterkonfiguration: SPDT
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 10Pin(s)
Produktpalette: -
Schnittstellen: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 806 шт:
Мінімальне замовлення: 13
74LVC2G3157DP-Q10J 74LVC2G3157DP-Q10J Виробник : Nexperia USA Inc. 74LVC2G3157_Q100.pdf Description: IC SWITCH SPDT X 2 23OHM 10TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
On-State Resistance (Max): 23Ohm
-3db Bandwidth: 300MHz
Supplier Device Package: 10-TSSOP
Voltage - Supply, Single (V+): 1.65V ~ 5.5V
Charge Injection: 7.5pC
Crosstalk: -54dB @ 10MHz
Switch Circuit: SPDT
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 2:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 6.6ns, 4.5ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 6pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 500nA
Part Status: Active
Number of Circuits: 2
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
-3db Bandwidth: 300MHz
Charge Injection: 7.5pC
Crosstalk: -54dB @ 10MHz
Switch Circuit: SPDT