752101102GPTR7
752101102GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 9
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 9.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
752101102GPTR7 752101102GPTR7 Виробник : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 9
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
752101102GPTR7 752101102GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 752-786403.pdf Resistor Networks & Arrays 1Kohms 2% Bussed