77DE-06-12
77DE-06-12 Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2077de-06-xy%206va%20euro%20plugtop%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 12VAC 500MA
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.64" L x 1.91" W x 1.57" H (67.0mm x 48.5mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 12VAC
Voltage - Input: 230VAC
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 500mA
Region Utilized: Europe
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/AC WALL MNT ADPT 12VAC 500MA, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.64" L x 1.91" W x 1.57" H (67.0mm x 48.5mm x 40.0mm), Voltage - Output: 12VAC, Voltage - Input: 230VAC, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 500mA, Region Utilized: Europe, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.